Bizi Tanıyın

Oğuz Gıda olarak kurulmuş olduğumuz 1995 yılından itibaren Adana – Bolu – Sakarya fabrikalarımız ile tüm Türkiye ve Dünya ya aktif olarak hizmet vermekteyiz.


Yine Adana da yer alan ikinci fabrikamız olan Starkon fabrikamızda meyvelerimizi işliyor, dış kaynak kullanmadan ürünlerimiz için birinci kalite hammadde üretim işlemesi gerçekleştirmekteyiz. Kendi tır filomuzu yönettiğimiz Daren Lojistik firmamız ve faaliyetleri iş ortaklarımızın sektörün en yoğun olduğu sezonlarda lojistik problemi yaşamamalarını hızlı bir şekilde sevk alarak işlerinde sürekliliği yakalayabilmeleri noktasında kendi bünyemizde hizmet vermektedir.


Oğuz Gıda olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz içecekler ve markalarımız; Juss ve Daren markamız ile (%100 meyve suları - nektar -meyveli içecekler- şerbetler – limonata – soğuk çay – soda – meyveli soda – b+c+ sodalar), Fresso markamız ile gazlı içecekler – Sarıyer markamız ile gazoz - meyveli maden suyu, Plusis markamız ile vitaminli su, Black Bruin & Skyfall & Weps markalarımız ile enerji içeceği – vitaminli içecekler, Isosky markamız ile sporcu içeceği ile bu ürünleri  karton - can – cam – pet ambalajlarda tüm gramajlarda üretimini gerçekleştirmekteyiz.

 

Markalarımızı tüm Türkiye de bayilik ağları ile dağıtımını sağlamakta ülkemizin seçkin ulusal zincirlerinde – yerel zincirlerinde – cash & carry mağazalarda – toptan & edt ve geleneksel kanal noktalarında satış faaliyetlerimizi yürütürken aynı zamanda her yıl 3 kat büyüttüğümüz ihracat operasyonlarımız ile şu an aktif olarak 86 ülkeye ürünlerimizin satışını gerçekleştirmekteyiz. Markalarımızın yanı sıra Türkiye’nin en büyük ulusal zincir markalarına kendi markalarında çeşitli kategorilerde private label olarak hizmet vermekteyiz.

Son teknoloji makinalar ile en yüksek kapasitelerde üretimler gerçekleştirip en kaliteli hammaddeleri kullanarak müşterimizin müşterisini memnun etmeyi son tüketicide başarıyı elde etmeyi kendimize şiar edinmiş bir firma olarak sürekli olarak işimize yatırım yapmaya devam ediyoruz.